Ödeme Bilgileri

Siparişi tamamladıktan sonra ödeme bilgilerini kaydetmeyi unuttuysanız Kargo Takip sayfasından telefonunuzu yazarak ödeme bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Dört farkı ödeme yönteminden birini seçebilirsiniz:

- Posta çeki: PTT hesabımıza PTT Matik'ler ya da varsa kendi posta çeki hesabınızdan para yatırabilirsiniz. PTT Matik'lerden para yatırmak için karta ihtiyacınız yoktur.

- Havale/EFT: Banka hesabımıza kendi hesabınızdan online olarak ya da ATM'lerden, bir banka hesabınız yoksa Kuveyt Türk'ün ATM'lerinden ya da gişeden para yatırabilirsiniz.

- Kapıda Ödeme: Siparişiniz kapıya geldiğinde ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme sadece nakit yapılabilmektedir. Bu ödeme şekli seçildiğinde faturanıza 1.50 TL hizmet bedeli eklenmektedir.

- Kredi Kartı/Paypal: Kredi kartınız ya da banka kartınız ile online olarak ödeme yapabilirsiniz. Eğer Paypal hesabınız varsa, onu da kullanabilirsiniz.

Kitapların ücretleri ve kargo masrafları birlikte faturaya yansıtılır. Kargo ücreti 8.00 TL olup PTT'nin uyguladığı sabit ücrettir. 50 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo 4.00 TL, 100 TL ve üzerine ise bedavadır.